Megtiltaná a mobiltelefonok használatát a Kormány az iskolákban!
Megtiltaná a mobiltelefonok használatát a Kormány az iskolákban! Megtiltaná a mobiltelefonok használatát a Kormány az iskolákban! Módosítaná a kormány a köznevelési törvényt, hogy egységes szabályozást hozzon létre az iskolákba be nem vihető és korlátozottan bevihető
Tovább a cikkre