Most érkezett – 2026 január 1-től ezért is fizetni kell pluszban!
Most érkezett – 2026 január 1-től ezért is fizetni kell pluszban! Nincs kegyelem, Január 1-től ezért is fizetni kell, kötelező! Zugló több részén is fizetőssé válik a parkolás 2026-tól, miután a XIV. kerület képviselő-testülete megszavazta
Tovább a cikkre