Ma Február 3-án lejár a határidő, rengeteg magyar érintett!
Ma Február 3-án lejár a határidő, rengeteg magyar érintett! Ma Február 3-án lejár a határidő, rengeteg magyar érintett! Egy nappal meghosszabbították az elektronikus gazdálkodási napló (eGN) beadási határidejét. A dokumentumot 2025. február 3-án éjfélig lehet
Tovább a cikkre