NAGYON ROSSZ HÍRT KÖZÖLTEK!!! >>> a járvány hosszú évekig itt maradhat velünk, tönkretéve egészségünket, a gazdaságot >>>>

NAGYON ROSSZ HÍRT KÖZÖLTEK!!! >>> a járvány hosszú évekig itt maradhat velünk, tönkretéve egészségünket, a gazdaságot >>>>

Dr. Boldogkői Zsolt az MTA doktora, egyetemi tanár, az SZTE Orvosi Biológiai Intézet vezetőjének írását változtatás nélkül közöljük:

„Az oltásellenesség a tudományellenesség egyik fő megnyilvánulási formája. Manapság egy egyre erősödő hisztériának lehetünk tanúi, melynek csúcspontja éppen a koronavírus-járvány idejével esik egybe, nyilván nem függetlenül tőle.

ORBÁN VIKTOR BEJELENTÉSE >>> MEGNÉZEM >>>>>>>>>

Az utóbbi száz év legjelentősebb pandémiájával nézünk szembe, melyre úgy tűnik, végre megtaláltuk a megoldást: sorra engedélyezik a feszített tempóban kifejlesztett, hatásos és biztonságos vakcinákat.

Erre egy a’„normális élet’ jelszavát hangoztató, nagy létszámú csoport ellenszegül nemcsak a védőoltásoknak, hanem az elemi biztonsági óvintézkedések betartásának is, mondván, nincs járvány, a vírus nem veszélyes, a vakcinák viszont igen. Sajnos ezek az emberek, főként a hangadóik, igen nagy hatást gyakorolnak a társadalomra, s emiatt mára drámai módon romlott a vakcinákba vetett bizalom.

Ott tartunk, hogy az oltás szabadon választhatósága esetén bizonyos országokban esély sem látszik az össztársadalmi védettséget biztosító, mesterséges nyájimmunitás elérésére, aminek következményeként a járvány hosszú évekig itt maradhat velünk, tönkretéve egészségünket, a gazdaságot és társadalmunk lelkületét.

A jelenség elleni hatékony küzdelemhez ismernünk kell az okokat.

A védőoltások százmilliók életét mentették már meg, és igen sok embert védtek meg a megnyomorodástól, ráadásul rendkívül alacsony kockázati szintet jelentenek. Azt gondolnánk, hogy e tények érvekkel, számokkal és grafikonokkal való demonstrálása ráébreszti oltásellenes honfitársainkat az igazságra.

A legfőbb gond az elképzelésükkel az, hogy az irracionalizmus, ideértve az oltásellenességet is, nem elsősorban ismerethiányból fakad, hanem pszichológiai gyökerei vannak.